Kalendarz
Kalendarz Smykolandia

Hotel Autos Rekreacja i wypoczynek

Urokliwe zakątki województwa kujawsko-pomorskiego sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu - podczas spacerów czy joggingu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w naszym hotelu działa komfortowo wyposażona strefa miniSPA, która obejmuje saunę, siłownię oraz basen.


Solec Kujawski- basen, sauna, siłownia


Drodzy Państwo,
Informujemy, że basen hotelowy pozostaje nadal nieczynny. Otwarcie basenu nastąpi już wkrótce.


Tym z Państwa, którzy szukają odprężenia połączonego z aktywnością proponujemy skorzystanie z naszego basenu, który idealnie sprawdzi się zarówno dla dorosłych – w głębszej części oraz w płytszej dla dzieci. Na basenie można zarówno popływać, jak i poddać się podwodnym masażom.


Po basenie warto zrelaksować się w saunie, która ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie i urodę. Systematyczne korzystanie z tej znanej od setek lat formy regeneracji, wzmacnia system odpornościowy, układ krążenia oraz oddechowy.


Jeśli preferują Państwo bardziej aktywne formy wypoczynku, z pewnością warto skorzystać z naszej mini siłowni wyposażonej w nowoczesne bieżnie, które bez względu na pogodę za oknem pozwolą na trening o każdej porze roku podobnie jak rowery stacjonarne lub orbitrek.


Hotelowe miniSPA jest czynne codziennie w godzinach od 7:00 do 22:00. Korzystanie dla Gości hotelowych jest nieodpłatne. Opłata dla pozostałych Gości wynosi 20 zł.


Wypożyczalnia sprzętu sportowego Hotelu Autos

Dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu jest Nordic Walking. Położenie Solca Kujawskiego na terenie chronionego krajobrazu Doliny Dolnej Wisły, w pięknej okolicy Puszczy Bydgoskiej sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury.

W malowniczej okolicy Hotelu i Restauracji Autos znajduje się wiele ciekawych szlaków turystycznych: www.horyzont.solec.pttk.pl

By ułatwić Państwu poznanie naszej pięknej okolicy oferujemy kijki do Nordic Walking firmy Forclaz.


W ofercie posiadamy:

  • 8x kpl. Kijków do Nordic Walking

Sprzęt może być wypożyczony tylko i wyłącznie Gościom naszego Hotelu. Dokładnych informacji na temat wypożyczenia sprzętu udzieli Państwu hotelowa Recepcja.

Cennik wypożyczalni:

Kpl. kijków do Nordic Walking na 1h 5 zł
Kpl. kijków do Nordic Walking na 1 dzień 20 zł
Każdy następny dzień 15 zł
7 dni lub więcej / za 1 dzień 10 zł

Opłatę za wynajem sprzętu doliczamy do rachunku hotelowego.


Regulamin wypożyczalni dostępny w Recepcji Hotelowej lub tutaj.

Umowa wypożyczalni dostępna do wglądu tutaj.