Kalendarz
Kalendarz Smykolandia

Hotel Autos Rekreacja i wypoczynek

Urokliwe zakątki województwa kujawsko-pomorskiego sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu- podczas spacerów, jazdy na rowerze czy joggingu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w naszym hotelu działa komfortowo wyposażona strefa miniSPA, która obejmuje saunę, siłownię oraz basen.


Solec Kujawski- basen, sauna, siłownia


Drodzy Państwo,
Informujemy, że basen hotelowy jest nieczynny do odwołania.


Tym z Państwa, którzy szukają odprężenia połączonego z aktywnością proponujemy skorzystanie z naszego basenu, wyposażonego w sztuczną falę. Na basenie można zarówno popływać, jak i poddać się podwodnym masażom.


Po basenie warto zrelaksować się w saunie, która ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie i urodę. Systematyczne korzystanie z tej znanej od setek lat formy regeneracji, wzmacnia system odpornościowy, układ krążenia oraz oddechowy.


Jeśli preferują Państwo bardziej aktywne formy wypoczynku, z pewnością warto skorzystać z naszej mini siłowni wyposażonej w nowoczesną bieżnię, która bez względu na pogodę za oknem pozwoli na trening o każdej porze roku, rowerek stacjonarny, stepper oraz atlas.


Hotelowe miniSPA jest czynne codziennie w godzinach od 7:00 do 22:00. Korzystanie dla Gości hotelowych jest nieodpłatne. Opłata dla pozostałych Gości wynosi 20 zł.


Wypożyczalnia sprzętu sportowego Hotelu Autos

Dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu są wycieczki rowerowe czy też Nordic Walking. Położenie Solca Kujawskiego na terenie chronionego krajobrazu Doliny Dolnej Wisły, w pięknej okolicy Puszczy Bydgoskiej sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury.

W malowniczej okolicy Hotelu i Restauracji Autos znajduje się wiele ciekawych szlaków turystycznych: www.horyzont.solec.pttk.pl

By ułatwić Państwu poznanie naszej pięknej okolicy oferujemy turystyczne rowery marki Kross wyposażone w akcesoria niezbędne do bezpiecznej jazdy oraz kijki do Nordic Walking firmy Forclaz.


W ofercie posiadamy:

  • 2x rower męski z fotelikiem dziecięcym jako opcja
  • 2x rower damski z fotelikiem dziecięcym jako opcja
  • 2x rower dziecięcy
  • 1x przyczepka rowerowa dla dzieci (2-osobowa z obciążeniem maksymalnym 40 kg.)
  • 8x kpl. Kijków do Nordic Walking
wypożyczalnia

Sprzęt może być wypożyczony tylko i wyłącznie Gościom naszego Hotelu. Dokładnych informacji na temat wypożyczenia sprzętu udzieli Państwu hotelowa Recepcja.

Cennik wypożyczalni:

Rower z wyposażeniem na 1h 10 zł
Rower z wyposażeniem na 1 dzień 30 zł
Każdy następny dzień 25 zł
7 dni lub więcej / za 1 dzień 20 zł
Kpl. kijków do Nordic Walking na 1h 5 zł
Kpl. kijków do Nordic Walking na 1 dzień 20 zł
Każdy następny dzień 15 zł
7 dni lub więcej / za 1 dzień 10 zł

Wyposażenie roweru dla dorosłych w standardzie posiada:

kask, kamizelkę odblaskową w różnych rozmiarach, sakwy na bagażnik, oświetlenie, zapięcie rowerowe, pompkę, koszyk na małą butelkę z wodą

Wyposażenie roweru dziecięcego w standardzie posiada:

Kask i kamizelkę odblaskową w różnych rozmiarach

Opłatę za wynajem sprzętu doliczamy do rachunku hotelowego.


Regulamin wypożyczalni dostępny w Recepcji Hotelowej lub tutaj.

Umowa wypożyczalni dostępna do wglądu tutaj.