Kalendarz
Kalendarz Smykolandia

Okolice Hotelu Autos kryją w sobie wiele niespodzianek, które docenią Ci, którzy kochają przyrodę, spokój i aktywny wypoczynek. Pełna grzybów Puszcza Bydgoska zaprasza miłośników rowerowych wycieczek i pieszych wędrówek, zabytki i atrakcje turystyczne w kujawsko-pomorskim, które skrywają tereny okolic Bydgoszczy i Torunia, poruszą i zaskoczą różnorodnością. Pobyt w Hotelu Autos to gwarancja miło spędzonego czasu również dla dzieci, które w towarzystwie rodziców mogą odwiedzić położony zaledwie kilka kilometrów od hotelu Autos Jurapark.


Aktywny wypoczynek

Trasy spacerowe

Natura w nienaruszonym stanie, sarny, jelenie i dziki... Spacer pozwoli Państwu odkryć wszystkie uroki okolicznych zakątków oraz zapewni idealny wypoczynek. Kujawsko-pomorskie przecina sieć szlaków wędrówkowych. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj


Wycieczki rowerowe

Zapraszamy do odkrywania okolic Hotelu Autos z perspektywy siedzenia … na rowerowym siodełku. Nieutwardzone leśne szklaki z pewnością zapewnią sporą dawkę pozytywnych emocji. Oczywiście, rowery mogą Państwo wypożyczyć u nas. Dostępne trasy można zobaczyć tutaj.


Kujawsko pomorskie, dla dzieci i dorosłych

JuraPark- Solec Kujawski

Proponujemy niezapomnianą wycieczkę do świata dinozaurów, prehistorycznych stworów i naszych praprzodków. Lekcja historii i geografii w najlepszym wydaniu zafascynuje najmłodszych i dorosłych. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia położonego zaledwie 5 km od naszego Hotelu – JuraParku.


Atrakcje turystyczne

Bydgoszcz

Solec Kujawski położony jest zaledwie 27 kilometrów od miasta wojewódzkiego, dlatego często stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących hotelu w okolicy. Bydgoszcz, zwana Wenecją Północy, pełna urokliwych zakątków, secesyjnych kamienic, obok Torunia stanowi jedno z najczęściej odwiedzanych miast przez turystów. Opera, teatry, muzea stoją przed Państwem otworem. Polecamy zwiedzić to miasto szczególnie od strony wody Bydgoskim Tramwajem Wodnym. Zachęcamy do wycieczki po Exploseum i wizyty w pełnym możliwości do aktywności bydgoskim Myślęcinku..


Toruń

Podczas wypoczynku w kujawsko pomorskim, na mapie miejsc koniecznych do zobaczenia czołowe miejsce zajmuje Toruń, oddalony tylko 25km od Hotelu Autos. Inspirująca Wisła, gotycka architektura, starówka wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – to trzeba zobaczyć. Wizyta w toruńskim Planetarium to niemal obowiązkowy punkt programu.