Kalendarz
Kalendarz Smykolandia

Szukasz hotelu w kujawsko-pomorskim?

 

Hotel i Restauracja Autos*** to nowoczesny i elegancki obiekt położony w okolicy Bydgoszczy i Torunia, w sercu Puszczy Bydgoskiej- Solcu Kujawskim. Dzięki swojej lokalizacji, w sercu województwa kujawsko-pomorskiego, hotel stanowi strategiczną bazę noclegową oraz umożliwia szybki dojazd do najważniejszych miejsc w regionie.

 

Hotel

Wszystkie dostępne pokoje zostały zaprojektowane z myślą o Państwa wygodzie, zarówno w trakcie pracy, jak i podczas wypoczynku. Dysponujemy 34 pokojami jedno i dwuosobowymi z pełnym wyposażeniem. Jednocześnie możemy gościć w naszym hotelu ponad 80 osób.

 

Restauracja

Hotelowa restauracja czynna jest codzienne od 7:00 rano do 21:00. W karcie znajdą Państwo dania zarówno sezonowe jak i te, które w naszym menu goszczą na stałe. Menu zostało przygotowywane przez naszego Szefa Kuchni, w oparciu o regionalne i sezonowe produkty. Restauracja jest dostępna zarówno dla Gości hotelowych jak i dla wszystkich, którzy szukają chwili ukojenia i pysznego posiłku np. w podróży.

 

Wypoczynek

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy hotelowe miniSPA, w skład którego wchodzą sauna i siłownia. W hotelu możecie Państwo wypożyczyć kijki do Nordic Walking. Przyjemne chwile można spędzić w sali klubowej, w której znajduje się stół bilardowy i na życzenie Gości stół do tenisa stołowego. Hotel i Restauracja Autos to miejsce idealne na organizację przyjęcia weselnego, konferencji czy szkolenia firmowego. Do dyspozycji naszych Gości należą również w pełni wyposażone sale konferencyjne.

 

Na terenie hotelu zapewniamy naszym Gościom bezpłatny, monitorowany parking. Hotel i Restauracja Autos jest również w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

W naszym Hotelu akceptujemy również zwierzęta.