Kalendarz

Restauracja


Restauracja

Kuchnia serwowana przez Restaurację Autos w dużej mierze opiera się na kuchni polskiej, ale nie brakuje w niej również wpływów międzynarodowych. Tu zdecydowanie bogactwo smaków i aromatów kuchni europejskiej i światowej spotyka się z tradycyjną kuchnią polską. W ten sposób odkrywamy przed naszymi Gośćmi nowe trendy, a posiłek u nas to prawdziwe kulinarne doświadczenie. Zapraszamy do skosztowania specjałów, które przygotował dla Państwa nasz Szef Kuchni, dla którego gotowanie to nie tylko praca, ale rzeczywista pasja. Dzięki jego pasji i talentowi tradycyjne potrawy nabierają zupełnie nowego charakteru. Wraz z całym zespołem dbają, żeby posiłki w Restauracji Autos były na najwyższym poziomie.

 

Restauracja Autos jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:00 do 10:00, a od 10:00 do 22:00 obowiązuje menu a’la carte. Jeśli chcą Państwo zarezerwować stolik prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Niezwłocznie poinformujemy czy w dniu, który Państwa interesuje jest możliwość rezerwacji stolika.

 

Restauracja Autos to również doskonałe miejsce do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego, wesela czy konferencji, szkolenia lub firmowego wyjazdu integracyjnego.

 

Uwaga! Goście hotelowi, którzy podczas pobytu do 30 kwietnia 2017 roku korzystają z restauracji  do zamówionych dań otrzymają specjalny deser Szefa kuchni.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu


hotel restaurant autos
Restauracja- mała galeria
restauracja na wesele hotel autos solec
Restauracja- mała galeria
restauracja wesele hotel leśny solec kujawski
Restauracja- mała galeria
restauracje kujawsko pomorskie hotel autos
Restauracja- mała galeria
solec restauracja hotel autos
Restauracja- mała galeria
wesele restauracja pod bydgoszczą autos
Restauracja- mała galeria